Koronavirüs Dezenfekte Hizmeti

BİORAD DERM EL DEZENFEKTANI

 

ÜRÜN BİLEŞİMİ : %60 Etil Alkol , %10 İzopropil Alkol, Nemlendirici ve yumuşatıcı ajanlar ve yardımcı maddeler

ÜRÜN ÖZELLİĞİ : Hoş kokulu - Renksiz - Sık kullanıma uygun - Hassas ciltlere uygun - 30 saniyede etkili - El ve cilde sürülerek uygulanan alkollü,kısa sürede etkili el ve cilt antiseptiğidir. Alkol bazlı yapısı nedeni ile ellerdeki kontaminant bakterilerin ve diğer mikoorganizmaların en etkili ve hızlı biçimde antisepsisini sağlar.Cilt yumuşatıcı ve koruyucu etkilidir.Dermatolojik olarak test edilmiştir.

KULLANIM ŞEKLİ : Hijyenik el antiseptisi için gerekli olan 3-5 ml Derm solüsyon ele alınır ve EN 1500 standardına göre 30 sn boyunca eller kuruyana kadar ovularak uygulanır.

ETKİ ALANI : Bakterisid (Metisiline ve Vankosimine dirençliler dahil), Fungusid, Virüsid, Mikobakterisid, Tuberkülosid

İŞYERİ DEZENFEKSİYON HİZMETİ

Ülke olarak zor günlerden geçiyoruz. Corona Virüs salgınından kurtulmak için kişisel olarak alacağımız tedbirlerin yanında sosyal izolasyon yaparak da bu virüsün olabildiğince az insanı etkilemesini sağlayabiliriz. Bu sebep ile EVDE KALMALIYIZ !

Bu zor günlerde yaşadığımız ortam sağlık açısından büyük önem arz etmektedir. Bu sebep ile TEKTEM firması olarak yaşam alanlarınızı nanoteknolojisi ile üretilmiş kimyasal ve toksit içermeyen tamamen % 100 ekolojik biyosidal ruhsatı olan NANOKSİA DEZENFEKTAN ile halk sağlığı tarafından eğitime tabi tutulmuş ve sertifika almayı hakeden uzman ekibimiz ile hizmet vererek dezenfekte ediyoruz.

 

 

DAİRE DEZENFEKSİYON HİZMETİ

TEKTEM dezenfeksiyon firması NANOKSİA dezenfektan çözüm ortağıdır. NANOIKSİA dezenfektan da koku yoktur. İçeriğindeki aktif madde Gümüş'dür. güçlü içeriği ile Bakterisidal, Virüsidal, Fungisidal, Tuberculocidal, Mikobakterisidal, Sporisidal gibi zararlılara etkisi vardır. NANOKSİA dezenfektan ISO 10993-11 test standardına göre yapılan çalışmada, Nanoksia Dezenfektanının Akut Sistemik Toksik etkisinin olmadığı tespit edilmiştir. NANOKSİA dezenfektan ISO 10993-10 test standardına göre yapılan çalışmada, Nanoksia Dezenfektanının irritan (tahriş edici) özelliğe sahip olmadığı tespit edilmiştir. 

YAŞAM ALANLARI DEZENFEKSİYON HİZMETİ

NANOKSİA dezenfektan şu ana kadar;

- YURT

- AVM

- FABRİKA

- TREN VAGONLARI

- SAĞLIK TESİSLERİ

- OFİS VE DAİRELERİN

Dezenfektesi için uzman ekiplerimiz tarafından kullanılarak sağlıklı yaşam alanları oluşturdu.

Arayın sizinde yaşam alanınızı NANOKSİA ile sağlıklı, hijyen bir ortam hale getirelim  

                           EVDE KALIN SAĞLIKLI KALIN

2020 © Tüm Hakları Saklıdır.